Farma BeckovSady


Ovocňák - čisto prírodný mušt

Ovocné sady v areáli

  • Pouze zdravé ovoce
  • Integrovaná ochrana rostlin

Sady sú neoddeliteľnou súčasťou výroby muštov a pyré Ovocňák, ktoré spoločnosť TOKO AGRI a.s. lisuje v Rudicích, 40km od našich sadov. Ovocňák si zakladá na najvyššej kvalite vstupných surovín pre svoje produkty a pretože najlepší dohľad máte na to, čo si robíte sami, rozhodli sa u nás vysadiť svoje vlastné sady. V roku 2015 začína prvý zber a tak sa majú klienti opäť na čo tešiť. Kto si chce kúpiť alebo objednať Ovocňák, má možnosť sa u nás na družstvo zastaviť osobne, od 7-16h každý deň od po-pia a alebo na www.ovocnak.sk. V súčasnosti naše sady disponujú:

Výsadba na 12 ha:
Marhule 800 ks
Hrušky 1500 ks
Višne 600 ks
Slivky 1200 ks
Rakytník 1600 ks
Arónie 1200 ks

Závlahové systémy

V roku 2013/2014 sme dobudovali kompletnú sústavu závlahových systémov formou kvapkovačov. Keďže rastliny jednotlivých druhov majú odlišné potreby na závlahu aj potrebu živín, sme schopní vďaka závlahovým systémom dať každému druhu presne také množstvo, ktoré si žiada.

PDF

Mapa ovocných sadov v areáli

Stiahnuť dokument - beckov_mapa_sady.pdf (2MB 52kB 776B)AKTUALITY

Ponuka mladých plemenných býkov

5.1.2018

Farma Beckov ponúka mladých plemenných býkov plemena Charolais. Chov je úradne bez IBR, zvieratá sú kvalitne odchované v kontakte s ľuďmi a v čistom prostredí. Rodičia...Viac >

Slovenský CHOV - článok

27.02.2017

Nedávno o našej farme vyšiel článok v časopise Slovenský CHOV. Kópiu článku si môžete prečítať v prílohe. Viac >


Všetky aktuality >